In Group

Müşteri Hizmetleri

0 (352) 311 40 10 0 (554) 590 85 51

Adres

ANKARA YOLU 12. KM. AMBAR MEVKİ / KAYSERİ

Hakkımızda

1985 yilinda Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarini bulunduran IN GROUP; 200'ü askin çalisani ile toplam 90.000 m2'lik bir alan üzerinde ve alti ayri lokasyonda müsterilerine hizmet vermektedir. Kayseri'de sifir araç ve 2. el binek araçta pazar lideri olan firmamiz yatirimlarina ve kurumsal yönetime geçis için altyapi çalismalarina basari ile devam etmektedir.

Sirketimiz, sektör lideri olan Borusan Otomotiv, Tofas, Peugeot TR, Honda TR, General Motor distribütörlügündeki BMW, Land Rover, Mini, Fiat, Peugeot, Honda, Opel, Chevrolet markalarini ve ayrica 2. El Birinci, In Sigorta birimlerini de bünyesinde bulundurmaktadir.

Satis, servis, sigorta ve 2. el operasyonlarinda her zaman "dogru fiyatlandirma ve müsteri memnuniyeti" odakli çalisma kültürünü benimsemektedir. Müsterileri için deger yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karsilik vermeyi önceligi olarak görmektedir ve çalisanlarinin gelisimini ve egitimini önemsemektedir.

In Group, dürüst ve ilkeli çalismalariyla gerek sektöre, gerekse müsterilerine en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman taviz vermeden sosyal sorumluluk projelerine ve egitime destek vermeye devam ederek çeyrek asri geçen tecrübe ile ilimiz ve bölgemizde büyük bir katma deger yaratmaktadir.

VIZYON VE MISYONLARIMIZ

In Group'ta yönetim ve çalisma anlayisimiz, koydugumuz hedeflerimiz üzerine kurulmustur. Sirketimizin uzun dönemde ulasmayi hedefledigi nokta vizyonumuzu; bu vizyona ulasmak için izleyecegimiz stratejilerimiz misyonlarimizi olusturmaktadir.

Vizyonumuz:

  • Yenilikçi, müsteri odakli, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, çalisanlari ile güvenilir bir dost olarak ülkemize deger katmak.

Misyonlarimiz:

  • Teknolojik yenilikleri kullanarak Ar-Ge faaliyetlerine yatirim yapmak,
  • Yasalara ve etik davranis ilkelerine uymak,
  • Alaninda uzman ve güler yüzlü yol arkadaslarimizla kaliteli satis ve satis sonrasi hizmet sunmak,
  • Çesitli sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almak. Türkiye ve dünya için dogaya ve yasama duyarli davranmak ve bu bilinci yaymak,
  • Temsil ettigimiz markalarla sektöre yön vermek, Türk ekonomisine güç katmak.

ORGANIZASYON SEMASI

Otomotiv sektöründeki dünya devlerinden olusan çok markali yapimiz sebebi ile organizasyon semamiz Markalar ve Departmanlar olmak üzere iki ana kolda varligini sürdürmektedir:

Markalar; Marka Müdürü yönetiminde bulunan, satis ve servis ekiplerinden olusmaktadir.

Yönetim Departmanlarimiz; finans, muhasebe, planlama, insan kaynaklari, satin alma, bilgi-islem ve In Sigorta birimlerinden olusmaktadir.